Rólunk

A Statisztikai elemző Központ Kft. megalapításáról a 2013. évi LVII. törvény a statisztikáról szóló 1993. évi XLVI. törvény módosításáról rendelkezik. A törvény szerint a KSH az adatok gyűjtéséhez, az adatok feldolgozásához, és az adatok közzétételéhez kapcsolódó közhatalmi feladatait a Statek bevonásával végzi el.

A STATEK feladatait önállóan látja el, megrendelőinek igényei és szakmai instrukciói alapján. A törvény rendelkezése szerint a STATEK felett a tulajdonosi jogokat a Központi Statisztikai Hivatal elnöke gyakorolja. A Kft. tevékenységét három fős felügyelő bizottság ellenőrzi.

Jogszabályok

Közérdekű adatok

Vezető tisztségviselők

Vezető tisztségviselők

Hársfai Ferencné, ügyvezető
Telefon: +36 1 345 6497
E-mail: Ferencne.Harsfai@statek.hu
Mikolai Judit, gazdasági vezető
Telefon: +36 1 345 6580
E-mail: Judit.Mikolai@statek.hu
Pajtásné Gál Erika, adatgyűjtési vezető
Telefon: +36 1 487 4358
E-mail: Galerika.Pajtasne@statek.hu

Felügyelő bizottság

dr. Németh Zsolt, FB elnök
Telefon: +36 72 533 395
E-mail: Zsolt.Nemeth@ksh.hu
Janák Katalin, FB tag
Telefon: +36 1 345 6745
E-mail: Katalin.Janak@ksh.hu
dr. Tóth Szabolcs Ferenc, FB tag
Telefon: +36 1 345 1183
E-mail: Szabolcs.Toth@ksh.hu

Kapcsolat

STATEK Statisztikai Elemző Központ Kft.
1024 Budapest, Keleti Károly utca 5–7.
Telefon: +36 1 345 6123
Telefax: +36 1 345 8614
E-mail: info@statek.hu
Web: www.statek.hu